NAUCZYCIELEMarta Nita & Piotr „Badman” Lenart

Marta i Piotr są znani nie tylko z tego, że są świetnymi tancerzami i nauczycielami. Jest to para, która prawdopodobnie zapisze się w historii (nie tylko tańca) również jako wynalazcy przenośnych urządzeń do teleportacji. No bo jak inaczej wytłumaczyć ich obecność na aż tylu eventach?? Mamy wrażenie, że jeśli w ten sam weekend odbywają się warsztaty w dwóch różnych miejscach na kuli ziemskiej, to Marta i Piotr i tak znajdą sposób, by uczestniczyć w obu wydarzeniach :)

 

Westa poznali w 2012 roku i od tego czasu ich miłość pozostaje niezmienna (do tańca, bo siebie nawzajem pokochali wcześniej :)). Szkolą się na warsztatach, intensivach oraz lekcjach indywidualnych z różnymi nauczycielami, aby cały czas się rozwijać i być „na bieżąco” z najnowszymi trendami.

 

Piotrek jest obecnie najwyżej notowanym tancerzem WCS w Polsce a jego styl charakteryzuje bardzo czytelne prowadzenie oraz poczucie humoru. Potrafi wycisnąć coś zabawnego nawet z najbardziej niezabawnych utworów :) Marta jest tancerką o ogromnej miękkości i płynności ruchów, która swoją cierpliwością i bezbłędnym odczytywaniem intencji partnera zyskała sobie już grono wiernych fanów w każdej dywizji :) Ponadto jest mózgiem wszystkich operacji i tylko ona wie, w jakiej części Europy spędzać będą najbliższy weekend :)

 

Dzięki fantastycznym wynikom na konkursach, oraz ogromnemu zaangażowaniu w polską i międzynarodową westową społeczność, ciężko na evencie spotkać tancerza, który nie wiedziałby kim są Marta i Piotrek :) A jeśli udało Wam się takiego spotkać, to spróbujcie jeszcze pod hasłem „Badman” oraz „mad dogs” :) Teraz już na pewno każdy będzie widział o kim mowa :)