NAUCZYCIELEBrowly Adjavon

Browly to jeden z tych leaderów, z którym tańcząc partnerki ładują się jego pozytywną energią i poczuciem humoru :) Mamy uzasadnione podejrzenia, że on naprawdę nie stara się być zabawny, Browly po prostu tak ma naturalnie, że kiedy patrzymy na jego taniec to od razu automatycznie zaczynamy się uśmiechać :) A dla nas pozytywna energia połączona z ogromną merytoryczną wiedzą i umiejętnością jej przekazania to cechy świetnego instruktora.


Uwielbiał tańczyć odkąd pamięta: czy solo czy w parze, to nie miało większego znaczenia :) Ważne zawsze było to, że inspirowały go różne gatunki muzyczne i dopiero w west coast swingu odnalazł ten rodzaj tańca, który pozwala mu wszystkie te inspiracje łączyć i wykorzystywać na parkiecie. Co prawda jego pierwsze spotkanie z westem nie było miłością od pierwszego wejrzenia, ale kiedy się w końcu zakochał, to na całego :) I nie jest to przesada, gdyż zdecydował się porzucić pracę i całkowicie poświęcić się westowi. Byłemu pracodawcy możemy na pocieszenie powiedzieć, że nikt nie wytrzymałby konkurencji z westem ;)

 

Od tego czasu Browly podróżował po Europie szkoląc się u najlepszych nauczycieli i idąc jak burza przez kolejne dywizje :) Rozwój umiejętności tanecznych od początku łączył z poszerzaniem wiedzy na temat samego westa (historia, rozwój, różne techniki z jakimi można spotkać się w westowym świecie) oraz sposobów jego uczenia. Dzięki temu jest dzisiaj ogromnie popularnym nauczycielem zarówno na warsztatach jak i na lekcjach indywidualnych. Tłumaczy w sposób jasny i logiczny, kładąc nacisk przede wszystkim na technikę i interpretację muzyki. Warto się tego od Browley'a nauczyć, bo te właśnie umiejętności sprawiły, że szybko awansował do dywizji All star i z sukcesami bierze udział w kolejnych turniejach.


Dla wszystkich, którzy szukają świetnego nauczyciela, który byłby również doskonałym „social dancerem” ogłaszamy kres poszukiwań i przedstawiamy Browley'a :) Uczcie się od niego, tańczcie z nim i ulegajcie jego urokowi osobistemu :)